You are currently viewing Етанол Екстра – купити у надійного постачальника

Етанол Екстра – купити у надійного постачальника

Спирт Екстра – це вид етанолу, який використовується для виготовлення міцних алкогольних напоїв. У ринкових умовах ціна цього товару визначається маркою. Етанол Екстра – золота серединка на ринку алкоголю. Часто його купують для того, щоб виготовлятися різні спиртні напої у промислових чи домашніх умовах. Замовити продукт можна в особистих чи комерційних цілях.

Як виготовляється спирт Екстра

Для виготовлення такого етанолу використовується якісна добірна сировина, включаючи картоплю та зернові культури. Процес виробництва організований на модернізованому устаткуванні. Завдяки цьому на виході можна отримати якісний продукт із заданими параметрами.

В основі виробництва спирту Екстра закладено процес природного бродіння. Для цього використовуються спеціально вирощені штами дріжджів. Після закінчення бродіння, отриманий продукт переганяється на ректифікаційних колонах.

Далі йде процес очищення сирого спирту від непотрібних домішок. Вугільні фільтри зі срібними пластинами зводять до мінімуму вміст в етанолі альдегідів, сивушних олій, солей металів та інших небажаних речовин. Завдяки цьому спирт не шкідливий для організму людини і не викликає інтоксикацію.

На заключному етапі виробничого процесу одержаний спирт проходить ряд лабораторних тестів, завдяки яким можна переконатися у відповідності продукту заявленим нормам. Товар при відвантаженні покупцю супроводжується сертифікатами якості.

Особливості замовлення спирту Екстра

Замовити продукцію можна на сайті постачальника або, зателефонувавши за вказаним телефоном. Своїм клієнтам онлайн-магазин надає безкоштовні консультації. Кваліфіковані співробітники фірми в телефонному режимі зорієнтують покупця в асортименті товару, нададуть відповіді на питання, що цікавлять, і допоможуть з оформленням замовлення.

Кінцевому постачальнику спирт Екстра поставляється в екологічно нешкідливій тарі із пластику. Такі баклажки можуть протягом тривалого терміну зберігати початкові параметри продукту. Крім того, тара з пластику не б’ється і не вступає у взаємодію з вмістом. Доставка продукції здійснюється по регіонах України у суворо обумовлені терміни. Розплатитися за замовлення можна будь-яким зручним способом – готівкою за фактом отримання продукції або шляхом банківського переказу за вказаними реквізитами.