You are currently viewing Спирт вищого очищення за доступною ціною

Спирт вищого очищення за доступною ціною

Для виробництва етанолу вищого очищення використовується натуральна рослинна сировина. У складі продукту міститься допустима кількість додаткових домішок. Спирт вищого очищення – основа для виготовлення алкогольних напоїв із категорії «економ».

Виготовлення спирту вищого очищення відбувається відповідно до технології бродіння. Для виробництва етанола використовується натуральна рослинна сировина.

Особливості етанолу вищого очищення

Незважаючи на невеликий відсоток домішок, спирт найвищого очищення міцно закріпився на ринку алкоголю. Його головна перевага – доступна ціна, завдяки якій він має стабільно високий попит серед споживачів. Відсотковий вміст метанолу у продукті – мінімальний.

При замовленні спирт вищого очищення розливається в екологічно чисту тару із харчового пластику. Плюси такої упаковки є очевидними:

  • невелика вага;
  • дешевизна виробництва;
  • ергономічна форма;
  • екологічна безпека.

Поставлена клієнту продукція супроводжується документами, що підтверджують її якість. Виготовлення етанолу вищого очищення відбувається в оптимальних виробничих умовах, завдяки чому продукт має необхідні смакові та ароматичні параметри.

Перед відпуском у реалізацію кожна партія виготовленого товару перевіряється на відповідність основним критеріям якості. Якщо всі параметри досягнуті, спирт вищого очищення може відвантажуватися споживачам. Придбати продукцію можна, як для особистих, так і для комерційних цілей.

Як замовити спирт вищого очищення

В онлайн-магазині можна придбати будь-яку необхідну кількість етанолу. Підприємство успішно обслуговує юридичних та фізичних осіб. Професіоналізм та компетентність співробітників гарантують швидке та грамотне виконання заявок будь-якої складності.

Постачальник успішно обслуговує, як оптових, так і роздрібних клієнтів. На складі завжди є достатньо товару, щоб своєчасно виконати замовлення будь-якого обсягу. Оптовим замовникам надаються значні знижки. Додаткові привілеї також передбачені для постійних покупців. Вони можуть розраховувати на побудову взаємовигідного співробітництва у довгостроковій перспективі.

Задати запитання можна за контактним телефоном або, скориставшись формою зворотного зв’язку. Доставка товару здійснюється по всій території країни у суворо обумовлені терміни. Надсилання замовлень виконується протягом одного-двох днів з моменту оформлення замовлення.