You are currently viewing Спирт для горілки та його особливості

Спирт для горілки та його особливості

Етанол входить до групи речовин органічного походження. Він є прозорою рідиною з високим відсотком міцності. Основна сфера використання спирту для горілки – виготовлення алкогольних напоїв, включаючи марочні вироби. Якість алкоголю безпосередньо залежить від марки етанолу, задіяного у його виготовленні.

Для виробництва преміальної горілки можна використовувати такі різновиди спирту: Пшенична сльоза, Альфа, Люкс. Етанол класу Екстра та вищого очищення бере участь у процесі виготовлення алкоголю з бюджетної категорії. Незалежно від обраного виду спирту, така горілка є безпечною для людини і не викликає інтоксикації організму.

Пропоновані різновиди етанолу перед випуском у реалізацію проходять ряд тестувань, які дозволяють оцінити рівень очищення. Найякісніший спирт, що є еталоном якості в алкогольній індустрії, є Пшенична сльоза. У його виготовленні задіяні тверді сорти пшениці. Багатоетапне очищення отриманого продукту дозволяє практично повністю усунути з нього шкідливі домішки.

Горілка з пшеничного спирту має м’який смак та нейтральний аромат. Незважаючи на високу вартість, вона продовжує користуватися попитом серед широкої аудиторії споживачів. Це зумовлено її безпекою для людського організму. Кожен покупець насамперед думає про те, щоб купити не тільки міцний, а й якісний алкоголь.

Для виготовлення бюджетного виду горілки може застосовуватися спирт Екстра або вищого очищення. У цих продуктах міститься допустима кількість домішок. Безперечна перевага таких видів спирту – їхня доступна ціна.

Сертифікована якість

Замовляючи в онлайн-магазині спирт для горілки, кожен клієнт має можливість особисто ознайомитися із сертифікатами якості. Це допоможе переконатися у справжності та нешкідливості пропонованої продукції.

Клієнту поставляється сертифікований продукт в упаковці з екологічно безпечного пластику. Місткість тари – різна – починаючи від п’яти літрів. За оптових закупівель спирту для горілки клієнти отримують додаткові знижки в ціні. Чим більший обсяг замовлення, тим нижча вартість. Пластикові ємності зручні при транспортуванні: вони не б’ються, мають компактні розміри і не впливають на якісні показники вмісту.

Доставка замовлень здійснюється ведучими транспортними компаніями. Вони мають значний досвід роботи у сфері логістики. Це гарантує виконання замовлень у чітко встановлені терміни.